Duchowe przygotowanie do misji ewangelizacyjnych

24 października, 2022

Drodzy Parafianie!

W ciągu kolejnych miesięcy, które pozostały do misji ewangelizacyjnych w naszej parafii podejmijmy wspólną modlitwę o dobre przygotowanie się wszystkich wiernych i owoce tych misji.

Proponuję byśmy codziennie w swoim domu odmówili modlitwę, którą otrzymaliśmy w kościele i która widzimy poniżej na zdjęciu.

Do modlitwy raz w miesiąca najlepiej w pierwszy piątek dołączmy post ścisły, taki jaki praktykujemy w Środę Popielcową czy Wielki Piątek. Jeśli ktoś może niech podejmie w tym dniu post o chlebie i wodzie.

Niech misje ewangelizacyjne będą dziełem Boga, księży misjonarzy i nas wszystkich.

W niedzielę 13 listopada 2022r. poznamy drugiego misjonarza ks. dr. Jarosława Oponowicza, który przyjedzie do nas z Bożym Słowem. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do tworzenia misji i pełnego w nich uczestnictwa.Brak komentarzy w “Duchowe przygotowanie do misji ewangelizacyjnych”

Napisz nowy komentarz