Dni otwarte w katolickim gimnazjum i liceum sióstr nazaretanek w Warszawie.

30 stycznia, 2016

Jako katolickie gimnazjum i liceum sióstr nazaretanek w Warszawie chcemy dotrzeć do jak największej liczby parafii, aby poinformować o możliwości kształcenia dziewcząt w naszych szkołach.

W obecnych trudnych czasach staramy się dotrzeć do rodzin katolickich, którym zależy na wychowaniu córek w duchu wartości chrześcijańskich. Nasza szkoła ma 95-letnią tradycję i na stałe zapisała się w historię Warszawy.  Ze względu na posiadany internat, mamy możliwość kształcenia dziewcząt z różnych stron Polski.

Zapraszamy uczennice i ich rodziców do naszej szkoły, która mieści się przy ul. Czerniakowskiej 137, na spotkania informacyjne tzw. DNI OTWARTE w soboty 20 lutego i 9 kwietnia w godzinach 11:00 – 14:00, podczas których przedstawimy ofertę programową (gimnazjum, liceum i program matury międzynarodowej).

Dnia 26 stycznia Telewizja Trwam wyemitowała program o naszej szkole. Poniżej link do całego programu.

https://youtu.be/drCtXLlL288

 

 Brak komentarzy w “Dni otwarte w katolickim gimnazjum i liceum sióstr nazaretanek w Warszawie.”

Napisz nowy komentarz