Akcja „Torba Miłosierdzia” w czasie Adwentu 2023.

2 grudnia, 2023

  W czasie najbliższych dni Adwentu z kościoła można wziąć specjalnie przygotowaną papierową torbę do domu, uzupełnić ją artykułami spożywczymi i chemicznymi (zapakowane oddzielnie), a następnie do 10 grudnia 2023 z powrotem przynieść torbę na salkę przy kancelarii. Ofiarowane dary przez ludzi dobrej woli zostaną przekazane parafianom w trudnej sytuacji materialnej  wg decyzji księdza proboszcza i osób zajmujących się działalnością charytatywną w naszej parafii.

Do torby można włożyć żywność z długim terminem ważności (mąkę, cukier, płatki kukurydziane, kawę, herbatę, ryż, kaszę, makaron, margarynę, olej, słodycze, konserwy) oraz środki czystości (mydło, proszek do prania, preparaty do czyszczenia).

Zachęcam do włączenia się w tę akcje . Ks. Proboszcz

 


Brak komentarzy w “Akcja „Torba Miłosierdzia” w czasie Adwentu 2023.”

Napisz nowy komentarz