45 -ta rocznica święceń kapłańskich ks. kan. Henryka Demiańczuka

18 czerwca, 2017

Na zakończenie mszy św. życzenia księdzu kanonikowi Henrykowi złożyli:

  • W imieniu Liturgicznej Służby Ołtarza Janek i Michał : Czcigodny Księże Kanoniku Rocznica święceń kapłańskich to niezwykły dzień nie tylko dla Księdza, ale i dla Nas, którzy tworzymy Liturgiczną Służbę Ołtarza.
    Wspólnie z Księdzem Kanonikiem chcemy cieszyć się tą chwilą i uczcić dzień, w którym Ksiądz zaczął pełnić w pełni swoje obowiązki.Od tamtej chwili mija już czterdzieści pięć lat, z których pięć ostatnich wypełniła praca Księdza Kanonika w naszej parafii. Dziękujemy Księdzu, że ksiądz jest z nami, że się z nami i za nas modli. Dziękujemy za głoszone Słowo Boże i posługę w konfesjonale. Dziękujemy za każdy uśmiech i cierpliwość do nas w zakrystii.
    Z  okazji księdza rocznicy święceń życzę księdzu kanonikowi w imieniu swoim oraz wszystkich ministrantów i lektorów, żeby nie tylko takie dni, jak dzisiaj, ale każdy dzień przypominał jak wielką nadzieję pokłada w Księdzu Pan Bóg,Niech Jezus Chrystus, który księdza wybrał i powołał nieustanie wspiera swoją łaską, by był ksiądz wierny do końca w swojej służbie Bogu i Kościołowi. Niech cieszy się ksiądz dobrym zdrowiem, by mógł jak najdłużej służyć w naszej parafii i pomógł nam rozpoznać swoje powołanie. Szczęść Boże.
  • w imieniu młodzieży Mateusz i Weronika
  • w imieniu parafian Adam Gliwka i Stanisława Proczek
  • oraz ks. proboszcz


Brak komentarzy w “45 -ta rocznica święceń kapłańskich ks. kan. Henryka Demiańczuka”

Napisz nowy komentarz