Ogólnopolskie Czuwanie Młodych na Polach Gietrzwałdzkich – 2 września 2017r.

Sierpień 1, 2017

Już za miesiąc Ogólnopolskie Czuwanie Młodych na Polach Gietrzwałdzkich.

Z okazji 140. rocznicy objawień Matki Bożej 2 września w Gietrzwałdzie odbędzie się spotkanie młodzieży. – Chcielibyśmy nadać temu wydarzeniu wymiar ogólnopolski, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wziąć w nim udział – mówi ks. Jarosław Dobrzeniecki, koordynator spotkania.

Dodaje, że to wydarzenie ma zwrócić uwagę młodych ludzi na słowa, które Matka Boża przekazała wizjonerkom. – Chcemy dotrzeć z Jej przesłaniem do młodych, przypomnieć o wartości modlitwy, przede wszystkim o wartości modlitwy różańcowej, do której tak zachęcała Maryja. Będziemy też przypominać o znaczeniu tego miejsca dla Polski, dla całego świata – mówi ks. Dobrzeniecki.

Do spotkania został jeszcze miesiąc.

Drodzy kandydaci do bierzmowania i oraz młodzi ze szkół pondgimnazjalnych i starsi zakończmy nasze tegoroczne wakacje u Matki Bożej Gietrzwałckiej modlitwą.

Wszystkich zachęcam do udziału w jednodniowej pielgrzymce. Program jest na plakacie. Wyjazd rano w sobotę o godz. 8.00 . Powrót po północy. Koszt pielgrzymki 40zł. Zapisy w kancelarii.Brak komentarzy w “Ogólnopolskie Czuwanie Młodych na Polach Gietrzwałdzkich – 2 września 2017r.”

Napisz nowy komentarz