Ogłoszenia parafialne 19 sierpnia 2018r.– XX Niedziela Zwykła

Sierpień 19, 2018

1.  W imieniu swoim i organizatorów zbiórki w Maciejowicach “Na pomoc pogorzelcom” serdecznie dziękuje wszystkim wolontariuszom, którzy brali udział w zbiórce oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek wsparli poszkodowaną rodzinę.

2. W poniedziałek 20 sierpnia 2018r. o godz. 14.30 egzamin przeprowadzony przez księży z Wydziału Nauczania Kurii Biskupiej. Proszę aby młodzież ubrana odświętnie przybyła na godz. 14.15 i w skupieniu modlitewnym w kościele oczekiwała na księży.

3. W niedzielę Uroczystość NMP Częstochowskiej. W Maciejowicach odbędą się Gminne Dożynki. Rozpoczną się one msza św. o godz. 12.00 sprawowaną w kościele w Maciejowicach.

4. Dożynki Diecezjalne odbędą się w Woli Gułowskiej 8 września 2018r..

5. W sobotę w Leśnej Podlaskiej Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca.

6. Trwają prace malarskie przy ogrodzeniu wzdłuż drogi 801. Serdecznie dziękuje Wacławowi Tynkowskiemu, Kacprowi Kucowi i Błażejowi Krogulcowi za pracę w minionym tygodniu. Jeśli ktoś chce włączyć się w dzieło odnowienia ogrodzenia to zapraszam w poniedziałek do pomocy. Każda osoba mile widziana.

7. 31 sierpnia w piątek o godz. 19.30 rozpocznie się kolejny cykl katechez przygotowujących rodziców i kandydatów na chrzestnych do chrztu dzieci. Terminy katechez w oddzielnym wpisie.

8. W sobotę 15 września organizowany jet wyjazd dzieci na 36 Pielgrzymkę dzieci i młodzieży do Przasnysza – Rostkowa, czyli miejsc związanych z życiem św. Stanisława Kostki. Wyjazd będzie o godz. 6.00, a powrót o godz. 18.00. Program pielgrzymki jest  w oddzielny wpisie. Bardzo proszę rodziców i dziadków o umożliwienie dzieciom i wnukom tego wyjazdu. Bedzie to dobre wejście z Bogiem w nowy rok szkolny. Koszt wyjazdu 40 zł.

 Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 19 sierpnia 2018r.– XX Niedziela Zwykła”

Napisz nowy komentarz