Ogłoszenia parafialne 09 grudnia 2018r.- II Niedziela Adwentu

Grudzień 9, 2018
  1. Pobłogosławione opłatki Siostry służki będą rozprowadzać w czasie rekolekcji i wszystkie dni Adwentu. W rekolekcje i niedziele będzie je można nabyć w Sali parafialnej przy kancelarii, a w dni powszednie w Domu Zakonnym. Ofiary składane za opłatki są formą wdzięczności Siostrom za troskę o wystrój naszych ołtarzy i dekoracje na święta.
  2. Szczególnym znakiem adwentowego oczekiwania jest nasz udział w Mszach Świętych roratnych ku czci Najświętszej Maryi Panny, sprawowanych we środę i w sobotę o godz. 6.50. O godz. 6.30  Godzinki i Niepokalanym Poczęciu NMP. Zachęcamy do przychodzenia z tradycyjnymi lampionami.
  3. Wczoraj w naszej diecezji zakończył się  Rok Jubileuszowy. W roku Jubileuszowym w naszej parafii 28 dzieci zostało włączonych do wspólnoty Kościoła. Zawarto 15 sakramentalnych małżeństw. 9 dzieci przystąpiło do I Komunii  św. , a 54 osoby przyjęło sakrament bierzmowania. Do wieczności odeszły 21 osób z parafii i 5 osób, które dawniej mieszkały w naszej parafii. Za wszystkie łaski niech Bóg będzie uwielbiony.
  4. W poniedziałek z posługą sakramentalną będę odwiedzał chorych.
  5. Ofiary zbierane na tacę 16 grudnia będą przeznaczone ogrzewanie budynków parafialnych.
  6. Małżonków zachęcam do odwiedzenia naszej strony parafii na facebooku i przyjęcia “Ziarna Słowa” na II niedzielę Adwentu.
  7. 21 grudnia o godz. 19.00 w Korytnicy dekanalne spotkanie młodzieży . Kto chce jechać niech zgłosi się do mnie do 19 grudnia.
  8. W dniu 11 grudnia 2018r. w Ośrodku Zdrowia w Podłężu w godz. 8.00 do 10.00 odbędą się badania wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego. Zapisy telefonicznie pod numerem 256832661 lub osobiście w Ośrodku. Koszt badania : pomiar refrakcji oka -5 zł, pomiar ciśnienia śródgałkowego -10 zł. Badania przeprowadza firma OKO- LUX sp. z o.o.
  9. Do wieczności w tym tygodniu odeszły: – śp. Alina Rulak l. 90 zam. dawnej w Kępie Podwierzbiańskiej i śp. Aleksandra Klingert l. 93 zam. dawniej w Lipnikach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

 Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 09 grudnia 2018r.- II Niedziela Adwentu”

Komentarze są wyłączone.