Ogłoszenia parafialne 10 grudnia 2017r.– II Niedziela Adewentu

Grudzień 10, 2017

1. Serdeczne Bóg zapłać składam kobietom z zespołu charytatywnego, które w tym tygodniu dostarczyły paczki dla ubogich mieszkańców naszej parafii. Niech Bóg wynagrodzi im swoją łaską ich posługę oraz niech błogosławi wszystkim, którzy podzielili się swoimi dobrami z potrzebującymi.
    2. Bóg zapłać za ofiarę e 200 zł. złożoną bezimiennie z Lipnik i ofiary złożone do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
    3. 12 grudnia we wtorek z posługą sakramentalną będę odwiedzał chorych w domach. Proszę ich do tego dnia zgłaszać w kancelarii parafialnej. Samochodem będzie mnie woził Adam Kalbarczyk, za co mu wyrażam serdeczną wdzięczność.
    4. Przypominam, że we środy i w soboty o godz. 6.50 odprawiane są roraty. Nie pozbawiajmy dzieci tego bezcennego przeżycia religijne i uczestniczmy razem z nimi w roratach. Zachęcam również kandydatów do bierzmowania do uczestnictwa w roratach.
    5. W niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania. Przez trzy kolejne zimowe miesiące jedna taca w miesiącu będzie na ten cel.
    6. Przed kościołem, jak również w sali parafialnej w czasie adwentu można nabyć wigilijną świecę. Świece a tym roku rozprowadzane są po 5 zł., 10 zł. , 15 zł. i po 20 zł.. Ofiary składane za nie są przeznaczone na pomoc dzieciom, którą świadczy siedlecka Caritas.
    7. U sióstr można nabyć opłatek wigilijny.
    8. Informacje na temat wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej w oddzielnym wpisie. Przypominam, że kandydatów można zgłaszać do 12 grudnia. Jeśli ktoś chcę uczestniczyć w pracach Rady może również zgłosić swoją kandydaturę. Dziękuję za wszystkich kandydatów dotychczas zgłoszonych.

Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 10 grudnia 2017r.– II Niedziela Adewentu”