Ogłoszenia parafialne 24 maj 2020r.- Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

24 maja, 2020

Ogłoszenia parafialne – 24 maja 2020r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Serdecznie dziękuję rodzinom, które wczoraj sprzątnęły kościół. A były nimi rodzina Sitników z Podwierzbia i rodzina Pałysków z Lipnik.
  2. Zgodnie ze wskazaniami Księdza Biskupa Kazimierza Gurdy zawartymi w zarządzeniu w związku ze zmianami przepisów państwowych w trwającym stanie epidemicznym z dania 15 maja br. wznawiamy w parafii spotkania formacyjno-duszpasterskie prowadzone w grupach oraz przygotowanie do I Komunii św. i bierzmowania. Do tego wykorzystamy powierzchnię sakralną naszego kościoła.

W tym tygodniu odbędą się spotkania

-wtorek 26 maj godz. 16.45- Ministranci – szkoła podstawowa kl. VII, VIII i I kl. szkoła ponadpodstawowa
– wtorek 26 maja godz. 18.40- Ministranci -szkoła podstawowa klasy IV- VI. Koniec 19.30

– środa 27 maja godz. 18.40 – Ministranci i lektorzy-szkoła ponadgimnazjalna i starsi. Koniec 19.30

– czwartek 28 maja godz. 16.30 – dzieci z klasy IV szkoły podstawowej przed Rocznicą I Komunii św

– piątek 29 maja godz. 18.30 – kandydaci na lektorów. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Przygotowujemy się do niej przez trwającą nowennę. W wigilię tej uroczystości czyli w sobotę od godz. 19.00 do 21.00 będzie w kościele czuwanie modlitewne. W trakcie , którego będzie można też skorzystać z sakramentu pokuty.

Przypominam, że okres wielkanocny trwa do najbliższej niedzieli i jeśli ktoś jeszcze nie odbył spowiedzi i nie przyjął komunii w okresie wielkanocnym to może i powinien to uczynić w tym tygodniu. Spowiedź każdego dnia od godz. 17.15 do 18.00.

3. Bóg zapłać składam za ofiary złożone na tacę do puszek i na potrzeby parafii: bezimienna z Podwierzbia – 100zł. , z Podwierzbia 200zł, z Samogoszczy 500zł, z Podłęża 100zł.,  z Podłęża 400zł, z Lipnik 100zł, z Domaszewa 200zł, z Bud Podłęskich 100zł, z Lewikowa 100zł. Za wszystkich ofiarodawców z ostatnich tygodni 7 czerwca o godz. 7.00 będzie sprawowana msza św. . Niech Bóg wszystkim wynagrodzi swoją łaską.

4. Zachęcam również do zapoznania się z tym co napisałem na temat wyboru rodziców chrzestnych w swoim słowie na bieżącą niedzielę, które jest w gablocie przed kościołem i na stronie w Internecie.

5. Pierwsza Komunia w naszej parafii będzie 28 czerwca o godz. 11.00.

Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 24 maj 2020r.- Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego”

Komentarze są wyłączone.