Ogłoszenia parafialne 08 grudnia 2019r.- Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Grudzień 8, 2019

1, Od dzisiaj przed każdą mszą św. będą czytane kilku minutowe katechezy mistagogicznych o Eucharystii. Stąd też pacierz będziemy zaczynać 15 minut przed mszą.

2. Bóg zapłać składam za ofiary złożone do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie

3. Roraty w naszej parafii są odprawiane w Adwencie w środy o godz. 6.50 i w soboty o godz. 7.00. Zapraszam na nie wszystkich, a szczególnie dzieci z lampionami. Przed mszą św. roratnią są śpiewane Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

4. W poniedziałek 9 grudnia od godz. 9.00 z posługą sakramentalną będę odwiedzał chorych w domach.

5. Osoby uczestnicczące w kursie przedmałżeńskim zapraszam na trzecią katechezę w niedzielę 15 grudnia o godz. 17.15. Katechezy są w zabytkowej plebanii.

6. Siostry Służki w Sali parafialnej rozprowadzają opłatki, a u ministrantów przed kościołem można nabyć wigilijną świecę za 7 zł małą i większą za 13 zł.

7. Bóg zapłać składam za ofiary złożone na potrzeby parafii: bezimienna 500zł i bezimienna 100zł.

Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 08 grudnia 2019r.- Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP”

Komentarze są wyłączone.