Ogłoszenia duszpasterskie – 25.02.2024r. – II Niedziela Wielkiego Postu.

25 lutego, 2024

Ogłoszenia duszpasterskie – 25 luty 2023r. – II Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci. Po Drodze Krzyżowej spotkanie z dziećmi klasy drugiej w ramach przygotowania   do I Komunii św..
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 15.15. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 15.30 i 19.00.
  3. W piątek do południa i w sobotę będę na spowiedzi w Sobolewie.
  4. W sobotę Kongres Różańcowy w Gończycach. Zachęcam do udziału i śledzenia relacji z kongresu za pośrednictwem KRP i telewizji internetowej Faro TV.
  5. W niedzielę o godz. 9.00 z racji 30 dnia od śmierci msza św. w intencji śp. Ks. Prałata Aleksandra Kucharczuka. W tym dniu ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na mszę gregoriańską, która za ks. Aleksandra, którą odprawi w maju ks. bp. Jacek na Krymie.
  6. Dziękuję rodzinom, które w ostatnich dniach sprzątały kościół. Były to Rodziny Majchrów z Podłężą, Meterów i Cholewów z Podłęża oraz Kalbarczyków z Samogoszczy, Zięcinów i Chodkiewiczów z Lewikowa oraz Jaworskich z Podłęża.
  7. W  sobotę na godz. 8.00 do sprzątania zapraszam rodziny Flaków z Podłęża, Pogodów z Podłęża i Flaków z Podłęża.
  8. Ksiądz Proboszcz z Gończyc informuję, że w niedzielę 3 marca o godz. 11.30 w kościele w Gończycach będzie msza św. w intencji strajkujących rolników.
  9. Bóg zapłać składam za ofiary na budowę ołtarza: bezimienna z Podwierzbia – 500zł, Tadeusz Ruba z Warszawy – 500zł i bezimienna z Domaszewa – 100zł.
  10. W tym tygodniu Konserwator Zabytków i Kuria Biskupia zaakceptowały projekt posadzki i ołtarza. Teraz będziemy tworzyć potrzebną dokumentację techniczną do uzyskania zgody od Konserwatora na rozpoczęcie prac.
  11. Mieszkańców Bączek i Samogoszczy proszę do kupienie kwiatów do grobu.
  12. Do wieczności odeszła śp. Janina Flak l. 97 z Bud Podłęskich. Jej pogrzeb jutro o godz. 13.30 wprowadzenie ciała, różaniec i msza św.. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..

Brak komentarzy w “Ogłoszenia duszpasterskie – 25.02.2024r. – II Niedziela Wielkiego Postu.”

Komentarze są wyłączone.