Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021r.

2 maja, 2021

Ogłoszenia duszpasterskie – 02 maja 2021r. – V Niedziela Wielkanocna

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w mionem tygodniu wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w czasie Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa. Szczególnie dziękuję rodzicom, którzy dowieźli swoje dzieci na adoracje z nimi się modlili.
  2. Dzisiaj o godz. 12.00 będzie msza św. w intencji tegorocznych maturzystów.
  3. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski . Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Po południu o godz. 17.00 ślub. Nabożeństwo majowe jutro będzie o godz. 11.40, a od wtorku do soboty o godz. 17.30. Zachęcam byś te nabożeństwa odprawiali przy krzyżach, czy też w gronie rodzinnym.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.15.
  5. Od wtorku rozpoczniemy modlitwę o dobre urodzaje i błogosławieństwo dla naszej ludzkiej pracy. W związku z sytuacją epidemiczną taką jaka jest będziemy najpierw przez ok. dwa tygodnie wieczorami gromadzić się przy krzyżu w poszczególnych wsiach na modlitwę. A w drugiej połowie maja będę zapraszał was wioskami na msze św. do kościoła w tych samych intencjach.

We wtorek o godz. 19.00 – modlitwa w Rudzie Tarnowskiej

We środę o godz. 19.00 – w Tarnowie

W czwartek o godz. 19.00 w Lewikowie

W piątek o godz. 19.00 – Budach Podłęskich

W sobotę o godz. 19.00 – w Bączkach

W niedzielę o godz. 18.00 w Lipnikach

W poniedziałek 10 maja o godz. 19.00 w Ostrowie

We wtorek 11 maja o godz. 19.00 w Kępie Podwierzbiańskiej

W środę 12 maja o godz. 19.00 Podwierzbiu ( Kępce)

W czwartek 13 maja o godz. 19.00 w Nowych Kraskach

W piątek 14 maja o godz. 19.00 w Kraskach Dolnych

W sobotę 15 maja o godz. 19.00 w Podłężu za Łachą ( środkowa klata)

W niedzielę 16 maja o godz. 14.00 w Podwierzbiu (centrum przy kapliczce)

W niedzielę 16 maja o godz. 18.00 w Domaszewie

W poniedziałek 17 maja o godz. 19.00 w Podwierzbiu (Podwyspa)

We wtorek 18 maja o godz. 19.00 w Podłężu (po szosie)

We środę 19 maja o godz. 19.00 w Samogoszczy.

Jeśli zajdą nieprzewidziane zmiany będę informował. Do każdej wsi dojadę własnym samochodem. Proszę tylko wyznaczyć miejsce na modlitwę i mnie wcześniej poinformować , gdzie będziemy się modlić.

6. W sobotę Uroczystość św. Stanisława Biskupa Męczennika.

7. W niedzielę w Sanktuarium Matki Bożej Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin. Program jest na plakacie przed kościołem i w Internecie. Transmisja z pielgrzymki będzie w Katolickim Radiu Podlasie oraz w Internecie na kanale diecezjalnej telewizji internetowej FARO TV.

8. Bóg zapłać składam rodzinie Kurzepów i Wacławskich z Podłęża za sprzątnięcie wczoraj kościoła.Dziękuję za również za ofiary złożone w ostatnim czasie na potrzeby parafii bezimienna – 600zł, bezimienna 100zł, bezimienna 200zł, bezimienna 100zł, bezimienna 100zł, bezimienna 100zł.

9. Dziękuję też Witoldowi Sitnikowi z Ostrowa oraz Janowi i Łukaszowi Brojkom z Ostrowa za udział w pracy przy ładunku śmieci z cmentarza. Andrzejowi Sitnikowi dziękuję za wypożyczenie maszyny, a Krystianowi Gronkowi z prace tą ładowarką. Bardzo proszę byśmy wyrzucając wieńce zechcieli z nich zdjąć szarfę ze swoim imieniem i ewentualne sztuczne kwiaty, które w świerkowe wieńce są powsadzane. A poza tym jak kupujemy naszym zmarłym kwiaty, wiązanki to kupujmy żywe, a nie sztuczne.

.

Brak komentarzy w “Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021r.”

Komentarze są wyłączone.