Ogłoszenia parafialne 15 października 2017r.– XXVIII Niedziela Zwykła

Październik 15, 2017

1. Serdeczne Bóg zapłać składam za złożone ofiary do puszek na pomoc mieszkańcom Meksyku, którzy ucierpieli w czasie trzęsienia ziemi.
    2. Dziękuję również za złożone ofiary na nowy wyświetlacz pieśni: bezimienna z Domaszewa 300zł i pielgrzymi z pielgrzymki do Częstochowy – 200zł.
    3. Od 16 października porządek nabożeństw popołudniu będzie następujący o godz. 16.00 msza św, 16.30 Nabożeństwo różańcowe i możliwość spowiedzi i o 17.15 druga msza św.
    4. W sobotę z tej racji , że popołudniu są dwa śluby nabożeństwo różańcowe o godz. 9.00 i po nim msza św..
    5. W poniedziałek po mszy św. o godz. 17.15 spotkanie dla chłopców chcących być ministrantami. Wszystkich chętnych zapraszam.
    6. We czwartek po mszy św. o godz. 17.15 spotkanie dla osób, które zgłosiły się do Róży Różańcowej, która będzie się modlić za dzieci.
    7. W niedzielę na godz. 10.30 zapraszam kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. O godz. 10.30 nabożeństwo rożańcowe, 11.00 -msza św. i po mszy konferencja. Obecność wszystkich obowiązkowa.
    8. W niedzielę rozpocznie się tydzień misyjny. Ofiary zbierane na tacę będaąrzeznaczone na misje.
    9. Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy. Wszystkich chętnych proszę o zajrzenie na stronę www.superw.pl
    10. Nasza parafia włącza się w akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisy można składać w kancelarii lub zakrystii do 22 października. W niedzielę 22 października będzie można to uczynić przed kościołem. Do złożenia podpisu potrzebny jest PESEL. Więcej na temat tej akcji w oddzielnym wpisie.
    11. W sobotę 21 października w Garwolinie odbędzie się Sympozjum z cyklu Lux Christi: „Więzi rodzinne” . Początek o godz. 10.00 w sali kina Wilga.
    12. Do wieczności odszedł śp. Ryszard Bania l.63 zam. Ruda Tarnowska,                                                                                                              Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 15 października 2017r.– XXVIII Niedziela Zwykła”