Ogłoszenia parafialne 18 sierpnia 2019r.- XX Niedziela Zwykła

Sierpień 18, 2019
  1. Bóg zapłać składam za ofiarę 300 zł złożoną bezimiennie z Warszawy na prace remontowe.
  2. Jeśli ktoś chciałby zamówić msze gregoriańską na przyszły rok proszę , aby zgłosił się do kancelarii do 25 sierpnia. Od 1 września będzie można w kancelarii podawać intencje indywidualnie na przyszły rok.
  3. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie z kandydatami na ministrantów.
  4. 25 sierpnia w niedzielę będziemy w naszej parafii przeżywać Gminne Dożynki. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00 i 12.00 -Msza dziękczynna za zebrane plony. Po mszy będzie przemarsz korowodu dożynkowego na plac przy świetlicy wiejskiej w Podłężu, gdzie będzie miała miejsce dalsza część uroczystości. Program w oddzielnym wpisie.
  5. W sobotę 31 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej -Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin Różańcowych, na która można udać się autokarem. Zapisy na autokar w kancelarii. Koszt 40 zł.
  6. W poniedziałek, wtorek i środę będą trwały prace malarskie przy ogrodzeniu wzdłuż drogi 801. Jeśli ktoś , choć trochę chciałby pomóc to serdecznie zapraszam.

Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 18 sierpnia 2019r.- XX Niedziela Zwykła”

Komentarze są wyłączone.