Ogłoszenia parafialne 15 lipca 2018r.– XV Niedziela Zwykła

Lipiec 15, 2018
  1. W sobotę 21 lipca modlitwą na cmentarzu rozpoczniemy przeżywanie uroczystości odpustowej ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Msza św. na cmentarzu o godz. 19.00. O godz. 18.00 rozpocznie się różaniec z czytaniem kartek wypominkowych. W czasie modlitwy różańcowej i mszy św.będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty do czego serdecznie wszystkich zachęcam. Stan łaski uświęcającej jest jednym z warunków uzyskania odpustu, który możemy ofiarować za siebie lub za kogoś ze zmarłych. W niedzielę msze św. o godz. 7.00, 9.00 i suma o godz. 12.00, a po niej procesja. Homilie w czasie mszy o godz. 9.00 i 12.00 będzie głosił ks. Dariusz Denisiuk z Katolickiego Radia Podlasie. Bardzo proszę o udział w procesji dzieci, ministrantów i pozostałych wiernych.  W dniu odpustu po mszy o godz. 9.00 i po sumie o godz. 12.00 będzie można przyjąć szkaplerz.
  2. W najbliższe dni zatroszczmy się o porządek przy grobach swoich bliskich.
  3. W kancelarii można składać zamówienia na podręczniki do religii. Można je również nabyć w księgarniach. Wykaz podręczników podany jest na stronie parafialnej w oddzielnym wpisie.
  4. W kancelarii rozpoczęły się zapisy na II Pieszą Pielgrzymkę do Górek, która odbędzie się 4 sierpnia w sobotę. Początek pielgrzymki w południe. Przy zapisie potrzebny pesel i 7 zł. na znaczek i ubezpieczenie.
  5. Bóg zapłać składam za ofiary złożone na potrzeby parafii: KRK z Podłęża zel. Krupa Zofia – 400zł. i bezimienna z Baczek 100zł.
  6. W ostatnim tygodniu w zabytkowej plebanii zostały zamontowane parapety zewnętrzne.

Brak komentarzy w “Ogłoszenia parafialne 15 lipca 2018r.– XV Niedziela Zwykła”