Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021r

21 lutego, 2021

Ogłoszenia duszpasterski – 21 lutego 2021r. – I Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek po mszy o godz. 16.00 Nowenna do Bł. Męczenników Podlaskich a o godz. 17.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
  2. We czwartek o godz. 18.00 w kościele katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. W piątek o godz. 15.30 droga krzyżowa.
  4. W sobotę spotkania z ministrantami : o godz. 10.00 z ministrantami ze szkoły podstawowej i o godz. 16.00 z ministrantami satrszymi i lektorami.
  5. Do niedzieli można jeszcze zapisywać się na Kongres Różańcowy do Gończyc, który będzie 6 marca w sobotę.
  6. W niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc kościołowi w świecie „Ad gentes”. A taca będzie przeznaczona tak jak słyszeliśmy liście na cele diecezjalne.
  7. Dziękuję rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały kościół : w poniedziałek dwie rodziny Filipczaków z Krasek Dolnych i wczoraj Rodzina Przyczków z Domaszewa, Baranów z Podłęża i Sitników z Ostrowa.
  8. Mieszkańców Domaszewa proszę o zakup kwiatów na święta paschalne oraz jakby byli chętni o przygotowanie Grobu Pańskiego.
  9. Do wieczności odeszli:

– śp. Edward Pokorski l. 72 zam. w Szczecinie ,a pochodzący z Podwierzbia

– śp. Marianna Balcerzak l. 94 zam. w Kraskach Dolnych

– śp. Katarzyna Buksińska l. 57  zam. w Podłężu

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……..

.

Brak komentarzy w “Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021r”

Komentarze są wyłączone.