Ogłoszenia duszpasterskie – 19 września 2021r. – XXV Niedziela Zwykła

19 września, 2021

Ogłoszenia duszpasterskie – 19.09.2021r. –XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 14.30 trzecia katecheza przygotowująca do chrztu rodziców i chrzestnych.
  2. O godz. 16.00 msza św. z udziałem dzieci klasy trzeciej i ich rodziców. Po mszy spotkanie formacyjne.
  3. W czwartek o godz. 18.00 msza św. z nowenną do Bł. Męczenników z Pratulina.
  4. W piątek o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami na ministrantów.
  5. Również w piątek po mszy św. o godz. 18.00 zbiórka z dla ministrantów i lektorów ze szkoły podstawowej.
  6. W sobotę po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z ministrantami i lektorami ze szkoły średniej i będących na studiach.
  7. W niedzielę o godz. 11.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory. Mieszkańców Lewikowa proszę o przygotowanie chleba do procesji z darami, a mieszkańców pozostałych wsi o przygotowanie koszów z owocami i warzywami.
  8. Bóg zapłać składam rodzinom, które wczoraj sprzątnęły kościół. Były to rodziny z Lewikowa: Mazurów, Pylów i Kondejów
  9. Bóg zapłać składam również za ofiary: Bezimienna z Bączek 100zł, bezimienna z Lewikowa – 200zł. , bezimienna z Lewikowa na kwiaty 100zł i rodzinie Paciorków za mieczyki na dzisiejszą niedzielę.
  10.  2 października o godz. 10.00 w Gończycach dzień skupienia dla zelatorek KŻR. Z każdego Koła Różańcowego są zaproszeni przedstawiciele do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
  11. W związku z tym, że w ostatnich tygodniach widoczny w kraju jest wzrost zakażeń koronawirusem proszę o przestrzeganie zaleceń sanitarnych w kościele. Tym, którzy je przestrzegają dziękuję za odpowiedzialność. Rozważmy też kwestie szczepień. W naszej gminie dotychczas w pełni zaszczepiło się już 50,6% mieszkańców.
  12.  Jutro o godz. 12.30 będzie różaniec i msza pogrzebowa za śp. Stanisława Piechotę , który mieszkał w Kraskach Górnych. Pan wezwał go do siebie w wieku l. 87. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

Brak komentarzy w “Ogłoszenia duszpasterskie – 19 września 2021r. – XXV Niedziela Zwykła”