Maj 20, 2017

ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ

W bieżącym roku przypada 50 –ta rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Licheńskiej. W związku z tym w  dniach 5 i 6 lipca 2017roku (środa – czwartek) organizowana jest pielgrzymka do Lichenia, Gnieza i Kalisza, do Sanktuarium św. Józefa na comiesięczną modlitwę w intencji rodzin, która transmitowana jest przez Radio Maryja i Telewizję TRWAM.

Program pielgrzymki jest następujący:

5 lipca – środa

godz. 4.00 wyjazd z parkingu przy kościele w Samogoszczy

godz. 12.00 dojazd do Lichenia – Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej.

W Licheniu przewidziane jest zwiedzanie Sanktuarium, modlitwa, udział we Mszy św. , obiadokolacja, nocleg w Domu Pielgrzyma Arka ( pokoje cztero-osobowe).

6  lipca czwartek

Śniadanie

godz. 8.30 wyjazd do Gniezna

Godz. 10.30-13.30 Zwiedzanie Gniezna ( Katedra NMP, Drzwi Gnieźnieńskie, Wieża i podziemia, obejrzenie Wystawy Stolica Prymasów)

• -14.15 czas do własnej dyspozycji, czyli przerwa na obiad
  • 15 wyjazd z Gniezna do Kalisza

godz. 17.00 udział w Nabożeństwie i  Mszy świętej w Sanktuarium Św. Józefa w  Kaliszu w intencji rodzin

Około 21.00 – 22.00 odjazd do domu

piątek 7 lipca

rano godz. 4.00 przyjazd do Samogoszczy

Koszt  wyjazdu 220 zł.

Obejmuję transport, ubezpieczenie, wyżywienie śniadanie i obiadokolację,  nocleg w pokojach cztero -osobowych, usługę przewodnika po Gnieźnie i Licheniu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Zapisy w kancelarii

Zapraszam starszych i młodszych

Ks. Proboszcz

Brak komentarzy w “Zaproszenia na pielgrzymkę do Lichenia, Gniezna i Kalisza w dniach 5-6 lipca 2017r.”